Rezervasyon

Rezervasyon bilgilerinizi girerek odalarımızın müsaitlik durumunu sorgulayın.

Green Paradise Beach Hotel

Akdeniz 'in kendini her anlamda hissettirecek o büyülü atmosferi ile bir hayalin parçası olmaya hazır olun. Hayallerle başladığınız tatil yolculuğunuz şehre girer girmez eşsiz deniz ve doğa manzarası ile Green Paradise Beach Hotel sizleri bekliyor. Her şey dahil konseptte hizmet veren tesis, Alanya kent merkezine 14 km , Alanya Otogarına 15 km,  Gazipaşa Havalimanına ise 55 km uzaklıktadır.

 

Green Paradise Beach Hotel

KONAKLAMA

Standart Oda

Toplam odadan oluşan tesisimizde ... Standart Oda, ... Aile Odası, ...Bungalow Oda bulunmaktadır. Standart odalarımız 20 metrekare olup, misafirlerimizin konforlu konaklama deneyimi için tasarlanmıştır.

DETAYLI İNCELE

Aile Odası

Toplam odadan oluşan tesisimizde ... Standart Oda, ... Aile Odası, ...Bungalow Oda bulunmaktadır. Aile Odalarımız 24-28 metrekare aralığında olup, misafirlerimizin konforlu konaklama deneyimi için tasarlanmıştır. Aile odalarımız arakapılı 2 ayrı odadan oluşmaktadır

DETAYLI İNCELE

Bungalow Oda

Toplam odadan oluşan tesisimizde ... Standart Oda, ... Aile Odası, ...Bungalow Oda bulunmaktadır. Bungalow Odalarımız 20 metrekare olup, misafirlerimizin konforlu konaklama deneyimi için tasarlanmıştır. Bungalow odalarımız sahil tarafında yer almaktadır.

DETAYLI İNCELE

RESTORANT & BAR

MİSAFİR YORUMLARI