Green Paradise Beach

Hayallerinizdeki tatil için

Bu yaz Alanya’da kendinizi ve ailenizi şımartacak kusursuz bir tatil planı yapıyorsanız Green Paradise Beach Hotel tam size göre!

Alanya, Konaklı bölgesinde denize sıfır konumu ile tatilcilerin gözde adresi olan Green Paradise Beach Hotel, sadece denize konumu ile değil; tatiliniz boyunca size muhteşem lezzetler sunan restoranı, eğlenceli zamanlar yaşatacak animasyon programları ve aktivite seçenekleri ile sizlere eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır.

Green Paradise Beach Hotel çocuk kulübü ile de ailecek çıkacağınız tatilinizde çocuklarınız için gerekli her şeyi düşünerek doyumsuz bir tatil yaşatmaktadır.

Buluştugu Yer

Yeşil ve Mavi

Akdeniz’in eşsiz güzellikteki sahillerinden biri olan Antalya Antalya / Alanya / Konaklı bölgesinde bulunan Green Paradise Beach Hotel, kaliteli hizmet anlayışı ve müthiş Akdeniz güzellikleriyle iç içe bir tatil yaşamanız için harika bir tercih. Otelimiz toplamda 16.000 m2’lik bir alanda ve denize sıfır konumdadır. Profesyonel hizmeti, güleryüzlü servisi ve masmavi Akdeniz’in büyüleyici güzelliğini bir araya getiren Green Paradise Beach ile unutamayacağınız bir tatil yaşayacaksınız.

Eğlence & Lezzet

Gün boyu dolu dolu, eğlenceli, sportif , kültürel ve stres attıran, samimi bir animasyon ekibi ile Green Paradise Beach Hotel tatiliniz süresince size eğlenceli anlar yaşatacak. Animasyon ekibimiz spor aktiviteleri, havuz oyunları ve yarışmalar düzenleyerek tatilinizi sıradanlıktan uzaklaştıracak. Akşamları ise kaliteli müzik ve dans şovlarıyla sizlerle birlikte olan Green Paradise Beach Animasyon Ekibi tatil ve eğlencenin mükemmel birlikteliğini sizlere sunuyor.

Call Now Button+90 (242) 922 04 31